5 grudnia 2012

Rozstrzygnięcie konkursu! Deska pofrunie w ręce....

Hej Miśki!
W końcu mam dla was wyniki konkursu!

deska ręcznie rzeźbiona

Na początku, nie mogę nie wspomnieć, jak ciężko było mi wybrać najfajniejszą odpowiedź! Brałam pod uwagę wiele aspektów jak: pomysłowość czy uroczy styl komentarza, ale przede wszystkim postanowiłam nagrodzić menu śniadaniowe, które ja sama najchętniej pochłaniam:), a są w nim jaja!

Po burzliwych obradach jury składającego się z mojej osoby ;) pragnę ogłosić, że przepiękna ręcznie rzeźbiona deska pofrunie Pocztą Polską do Agi:) :)
Zwyciężczyni serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że deseczka, a raczej pokaźna decha posłuży jej ładnych parę lat :):)

Dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, a zwyciężczynię proszę o kontakt w celu podania na siebie wszelkich namiarów, abym mogła wysłać upragnioną zdobycz:)

Niestety nie ma nagród pocieszenia, ale mam w zanadrzu kolejny konkurs, o którym niebawem poinformuję :)

Pozdrawiam Was bardzo gorąco! :)
Cmoki :*

6 komentarzy:

  1. O rany Julek! Ale się cieszę!! Odbierając tę nagrodę pragnę serdecznie podziękować wszystkim zdekapitowanym i obitym łyżeczką jajkom, które gościły na moim śniadaniowym stole do tej pory :) Bardzo dziękuję Jury oraz innym uczestnikom za przemiłą zabawę. Małgosia, dzięki za powyższe!
    Dechy nie mogę się doczekać!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie. Zapraszam do swojej kuchni po odbiór Nagrody w postaci wyróżnienia Liebster Award. Miłej zabawy. http://magicznakuchniailony.blogspot.com/2012/12/liebster-blog.html
    Pozdrawiam Ilona

    OdpowiedzUsuń